UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

" A Ty płacisz za to że bierzesz nasze powietrze i oddychasz za Friko?" - Każdy płaci w podatkach !!!!! Problem w tym, że dopłaty za friko dostają tylko wybrani np. rolnicy !!!


Anuluj