UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
" A Ty płacisz za to że bierzesz nasze powietrze i oddychasz za Friko?" - Każdy płaci w podatkach !!!!! Problem w tym, że dopłaty za friko dostają tylko wybrani np. rolnicy !!!
" A Ty płacisz za to że bierzesz nasze powietrze i oddychasz za Friko?" - Każdy płaci w podatkach !!!!! Problem w tym, że dopłaty za friko dostają tylko wybrani np. rolnicy !!!