Wybrany wątek opinii

Może Milicja ruszyła by tyłek i w godzinach szczytu pokierują ruchem czy lepiej siedzieć w parku na tyłku i jeść lody ?
Gość 10 (2019.07.16)
@Gość 10 - A co ci policja pomoże przecież jest sygnalizacja tylko że totalnie bezmyślnie ustawiona.
(2019.07.16)
Wczoraj ok. 18 - korek zaczynał się na Tysiąclecia, a od strony Malbork stało OSIEM samochodów. Ktoś po prostu ma kierowców w. ..
(2019.07.16)
Policja w tym kraju nie służy do pomocy ludności o czym można się przekonać wszędzie przy najmniejszej nawet kolizji nie widziałem jeszcze gliniaża z lizakiem w łapie i gwizdkiem w gębie żeby pomagał rozładować korek, lepiej schować się, łatwiej później soli się tym wkurzony próbującym nadrobić stracony czas mandaty
Mietek11111 (2019.07.16)
Powrót do komentarzy