UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj ok. 18 - korek zaczynał się na Tysiąclecia, a od strony Malbork stało OSIEM samochodów. Ktoś po prostu ma kierowców w. ..


Anuluj