UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Policja w tym kraju nie służy do pomocy ludności o czym można się przekonać wszędzie przy najmniejszej nawet kolizji nie widziałem jeszcze gliniaża z lizakiem w łapie i gwizdkiem w gębie żeby pomagał rozładować korek, lepiej schować się, łatwiej później soli się tym wkurzony próbującym nadrobić stracony czas mandaty
Mietek11111