UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Może Milicja ruszyła by tyłek i w godzinach szczytu pokierują ruchem czy lepiej siedzieć w parku na tyłku i jeść lody ?
Gość 10
Może Milicja ruszyła by tyłek i w godzinach szczytu pokierują ruchem czy lepiej siedzieć w parku na tyłku i jeść lody ?
Gość 10