UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Może Milicja ruszyła by tyłek i w godzinach szczytu pokierują ruchem czy lepiej siedzieć w parku na tyłku i jeść lody ?

Gość 10

Anuluj