UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech każdy wierzy w to co chce, ale niech to robi w swoim domu, albo w kościele jak już musi. Nie trzeba się z tym obnosić na ulicy i przez to utrudniać innym życie.

dorishope

Anuluj