UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech każdy wierzy w to co chce, ale niech to robi w swoim domu, albo w kościele jak już musi. Nie trzeba się z tym obnosić na ulicy i przez to utrudniać innym życie.
dorishope
Niech każdy wierzy w to co chce, ale niech to robi w swoim domu, albo w kościele jak już musi. Nie trzeba się z tym obnosić na ulicy i przez to utrudniać innym życie.
dorishope