UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Piękne i niezapomniane chwile. .. .nie wiem, co w tym takiego pięknego. wydarzenie koscielne i tyle. Po co ten zachwyt.
Piękne i niezapomniane chwile. .. .nie wiem, co w tym takiego pięknego. wydarzenie koscielne i tyle. Po co ten zachwyt.