UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak będziesz miał swoje sprawy do załatwienia w Sądzie pewnie będziesz najmilszym i najsympatyczniejszym interesantem proszącym o pomoc tych nic nie robiących i na niczym się nieznających urzędników.
Jak będziesz miał swoje sprawy do załatwienia w Sądzie pewnie będziesz najmilszym i najsympatyczniejszym interesantem proszącym o pomoc tych nic nie robiących i na niczym się nieznających urzędników.