UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak będziesz miał swoje sprawy do załatwienia w Sądzie pewnie będziesz najmilszym i najsympatyczniejszym interesantem proszącym o pomoc tych nic nie robiących i na niczym się nieznających urzędników.


Anuluj