UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To kto klamie????? Wczoraj Pan Premier pial z zachwytu ze jeszcze piec lat i Hiszpanie dogonimy. Ze nasz kraj najlepiej na swiecie sie rozwija itp. itd. Ja wierze Premierowi a nie nauczycielom oraz pracownikom sadu.


Anuluj