UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To kto klamie????? Wczoraj Pan Premier pial z zachwytu ze jeszcze piec lat i Hiszpanie dogonimy. Ze nasz kraj najlepiej na swiecie sie rozwija itp. itd. Ja wierze Premierowi a nie nauczycielom oraz pracownikom sadu.