UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To kto klamie????? Wczoraj Pan Premier pial z zachwytu ze jeszcze piec lat i Hiszpanie dogonimy. Ze nasz kraj najlepiej na swiecie sie rozwija itp. itd. Ja wierze Premierowi a nie nauczycielom oraz pracownikom sadu.