UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fakt przydała by sie tam druga nitka z pasem rozdzielającym na tramwaj tylko po co i dla kogo jak miasto sie wyludnia Fabryk!
Fakt przydała by sie tam druga nitka z pasem rozdzielającym na tramwaj tylko po co i dla kogo jak miasto sie wyludnia Fabryk!