UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Widać że poprzednicy chyba nigdy nie doświadczyli przemocy w domu. Pewnie tatuś świecący przykładem w okolicy i mama co to za synusia nawet dzień dobry sąsiadom mówi. Nie wiesz jak to jest być zastraszonym przez innego człowieka. Nigdy nie byłeś w takiej sytuacji to nie wiesz jakie są wtedy emocje więc nie oceniaj kobiety za to co zrobiła. Zrobiła to co uważała za słuszne w tej niecodziennej dla niej sytuacji. Ciekawe co ty byś zrobił oprócz płaczu i sikania w majtki...

Anty