Wybrany wątek opinii

Wczoraj jechałem s7 z Gdańska, przez most Unii - drobnostka. Jestem dumny, że głosowałem za Unią! Jestem dumny, że jednak jakieś pieniądze idą na inwestycje publiczne, a nie kościoły i Radio Ma. Tylko dzięki Unii tak rozwinęła się Polska. Teraz PiS rzucił kotwicę i ciągnie do dna. Mam nadzieję, że wybory to zmienią :)
(2019.05.01)
Koscioly I Radio Ma to tez masza kultura,jak synagogi,cerkwie,koscioly protestanckie,a pieniedzy nikt nam za darmo nie daje,zawsze trzeba je oddac z procentem,czy to w postaci likwidacji stoczni,czy to w postaci rynku zbytu jakim jest Polska jako 40 mln narod,czy tez jako Tania sila robocza gdzie stara UNIA lokowala swoje montownie,tak ze pamietaj,umiesz liczyc? Licz na siebie,Bo potem trza plakac I oddawac made Garbusiarz Cullis the
Zbyszek1 (2019.05.02)
PiS tylko koryto i dnnoo
(2019.05.02)
Powrót do komentarzy