UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wczoraj jechałem s7 z Gdańska, przez most Unii - drobnostka. Jestem dumny, że głosowałem za Unią! Jestem dumny, że jednak jakieś pieniądze idą na inwestycje publiczne, a nie kościoły i Radio Ma. Tylko dzięki Unii tak rozwinęła się Polska. Teraz PiS rzucił kotwicę i ciągnie do dna. Mam nadzieję, że wybory to zmienią :)


Anuluj