UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wczoraj jechałem s7 z Gdańska, przez most Unii - drobnostka. Jestem dumny, że głosowałem za Unią! Jestem dumny, że jednak jakieś pieniądze idą na inwestycje publiczne, a nie kościoły i Radio Ma. Tylko dzięki Unii tak rozwinęła się Polska. Teraz PiS rzucił kotwicę i ciągnie do dna. Mam nadzieję, że wybory to zmienią :)