Wybrany wątek opinii
@Ja""""" - Jak można nie widzieć pieszego?
Do moderacji
Odpowiedz
13
10
Normalnie np na Bema posczas korków w kierunku jednostki jak sie z górki jedzie, jak stoi w korku autobus przed pasami, albo ciężarówka, to nie widać czy ktoś wchodzi na pasy z przeciwnej strony, dlatego re lampki zamontowali.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
Rozumiem, że wjeżdżając na skrzyżowanie z drogi podporządkowanej, jak inne samochody lub drzewa zasłaniają ci widoczność, to też uznajesz że nikogo nie ma i spokojnie wjeżdżasz jak gdyby nigdy nic? Czy jednak zatrzymujesz się, delikatnie, powoli wyhylasz się żeby sprawdzić czy czasem nic nie jedzie i dopiero gdy jest pusto, to przejeżdżasz? Zapewne ta druga wersja. Dlaczego zatem nie przyjmujesz do wiadomości, że tak samo trzeba zachować się przed przejściem?
Do moderacji
Odpowiedz
8
2