UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Normalnie np na Bema posczas korków w kierunku jednostki jak sie z górki jedzie, jak stoi w korku autobus przed pasami, albo ciężarówka, to nie widać czy ktoś wchodzi na pasy z przeciwnej strony, dlatego re lampki zamontowali.