UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Normalnie np na Bema posczas korków w kierunku jednostki jak sie z górki jedzie, jak stoi w korku autobus przed pasami, albo ciężarówka, to nie widać czy ktoś wchodzi na pasy z przeciwnej strony, dlatego re lampki zamontowali.


Anuluj