Wybrany wątek opinii

Niedoświadczona kierująca zapewne. ..
Jannkam (2019.04.29)
Nie niedoświadczona, byłem pasażerem podczas tego wypadku i kobieta najprawdopodobniej wybiegła na pasy.
Ja" (2019.04.29)
@Ja" - Ale auto jadące z prawej strony "jakimś cudem" zdążyło się zatrzymać zanim owa poszkodowana WBIEGŁA na pasy?!
jankamn (2019.04.29)
@Ja" - a ja byłem przechodniem i widziałem, że przez pasy przechodzili ludzie i samochody stały na jednym pasie tzn, że trzeba się również zatrzymać. Prawo jazdy zabierać bezpowrotnie zakaz dożywotni jak się trzyma w komórce jadąc samochodem i nie patrzy na drogę to takie są skutki i bronienie tutaj nic nie da ewidentna wina kierującej.
ARESIAK1 (2019.04.29)
Mam prawo jazdy 19 lat, wożę dzieci więc jeżdżę ostrożnie, ale uwierzcie że niektórzy piesi czują się niesmiertelni i pakują się pod koła. Ostrożność jak najbardziej!!! Ale nie tylko że strony kierowców.
Idle (2019.04.29)
@Ja" - Trochę przeczysz sam sobie. Skoro byłeś pasażerem to dlaczego używasz sformułowania "najprawdopodobniej" wbiegła na pasy. Czyli masz wątpliwości. A jeśli je masz to znaczy, że niczego nie jesteś pewien - bo może jednak nie wbiegła tylko weszła zauważywszy, że inni uczestnicy ruchu (auta) się zatrzymały. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a tak to wygląda w tym przypadku, to lepiej się nie wypowiadaj.
Sasza (2019.04.30)
@Ja" - dziewiętnastolatka i doświadczenie w kierowaniu, ciekawe jak długie???
jackszt52 (2019.05.01)
Powrót do komentarzy