UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mam prawo jazdy 19 lat, wożę dzieci więc jeżdżę ostrożnie, ale uwierzcie że niektórzy piesi czują się niesmiertelni i pakują się pod koła. Ostrożność jak najbardziej!!! Ale nie tylko że strony kierowców.

Idle

Anuluj