UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ja" - a ja byłem przechodniem i widziałem, że przez pasy przechodzili ludzie i samochody stały na jednym pasie tzn, że trzeba się również zatrzymać. Prawo jazdy zabierać bezpowrotnie zakaz dożywotni jak się trzyma w komórce jadąc samochodem i nie patrzy na drogę to takie są skutki i bronienie tutaj nic nie da ewidentna wina kierującej.

ARESIAK1