UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Ja" - Trochę przeczysz sam sobie. Skoro byłeś pasażerem to dlaczego używasz sformułowania "najprawdopodobniej" wbiegła na pasy. Czyli masz wątpliwości. A jeśli je masz to znaczy, że niczego nie jesteś pewien - bo może jednak nie wbiegła tylko weszła zauważywszy, że inni uczestnicy ruchu (auta) się zatrzymały. Jeśli nie jesteś czegoś pewien, a tak to wygląda w tym przypadku, to lepiej się nie wypowiadaj.
Sasza