Wybrany wątek opinii
gosciu od kilku lat lat jestem w najwyzszym progu podatkowym. ciezko i wiele godzin dziennie na to pracujac. nie oddam ani zlotowki leniom co mysla ze sa elita bo sa nauczycielami
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
Gratuluję, a co do swojego poziomu edukacyjnego też się wypowiesz? PS. Znajdź mi nauczyciela, który uważa się za elitę tego społeczeństwa. Obawiam się, że jest to mało realne, bo wartość tego zawodu już dawno została zachwiana przez posiadających spore deficyty wychowawcze rodziców wobec swoich dzieci... a słomka z bucików tak, jak pisałem :)
Do moderacji
Odpowiedz
3
3