UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gratuluję, a co do swojego poziomu edukacyjnego też się wypowiesz? PS. Znajdź mi nauczyciela, który uważa się za elitę tego społeczeństwa. Obawiam się, że jest to mało realne, bo wartość tego zawodu już dawno została zachwiana przez posiadających spore deficyty wychowawcze rodziców wobec swoich dzieci... a słomka z bucików tak, jak pisałem :)
Lokins