UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
oczywiście, gdyby wszyscy nauczyciele zgłupieli jak ta większość, nie byłoby egzaminów, byłby totalny chaos, a pewnie już i rękoczyny krewkich ojców wpadających do szkół, inaczej śpiewałby niejaki prezydent i cała wierchuszka, bardzo mnie ciekawi co wykrzykniki powiedzą, jak niejaki broniarz pojawi się na listach wyborczych. .. wyraz ich twarzy - bezcenny, za resztę kartą. ..
tenconieogłupiał