UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

oczywiście, gdyby wszyscy nauczyciele zgłupieli jak ta większość, nie byłoby egzaminów, byłby totalny chaos, a pewnie już i rękoczyny krewkich ojców wpadających do szkół, inaczej śpiewałby niejaki prezydent i cała wierchuszka, bardzo mnie ciekawi co wykrzykniki powiedzą, jak niejaki broniarz pojawi się na listach wyborczych. .. wyraz ich twarzy - bezcenny, za resztę kartą. ..

tenconieogłupiał