UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
oczywiście, gdyby wszyscy nauczyciele zgłupieli jak ta większość, nie byłoby egzaminów, byłby totalny chaos, a pewnie już i rękoczyny krewkich ojców wpadających do szkół, inaczej śpiewałby niejaki prezydent i cała wierchuszka, bardzo mnie ciekawi co wykrzykniki powiedzą, jak niejaki broniarz pojawi się na listach wyborczych. .. wyraz ich twarzy - bezcenny, za resztę kartą. ..
tenconieogłupiał