UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Krytykowanie nauczycieli i jednoczesne chwalenie się bez cienia żenady ukończonymi studiami, to schizofrenia w czystej postaci i należałoby udać się do lekarza. No chyba, że wszystkie szkoły kończyliście eksternistycznie.