UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Krytykowanie nauczycieli i jednoczesne chwalenie się bez cienia żenady ukończonymi studiami, to schizofrenia w czystej postaci i należałoby udać się do lekarza. No chyba, że wszystkie szkoły kończyliście eksternistycznie.


Anuluj