UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Polacy to w większości nieuki i charakteru raczej patologicznego, a w szczególności Elblążanie. Obecna władza rozdziela, a raczej rozdaje pieniądze w sposób patologiczny i części społeczeństwa to się bardzo podoba zwłaszcza tzw "roszczeniowcom" Ale obrzydliwość tej władzy i tych wszystkich klakierów polega na tym, że zamiast rozwiązać problem, to stawiają sobie za punkt wątpliwego honoru zohydzić, upodlić wmówić suwerenowi polityczny charakter strajku itd. Najgorsze jest to, że połowa swołoczeństwa robi to samo, zapominając, że oni traktują tak nie tylko nauczycieli, lekarzy, sędziów, ale przyjdzie i na was kolej, wtedy będziecie przytakiwać, czy skamlać? Jesteśmy wrednym narodem, począwszy od zaborów aż do strajków sierpniowych zawsze Polak Polaka z przyjemnością upodlał. Każdy chyba do szkoły chodził i powinien się solidaryzować z nauczycielami z wyjątkiem forumowego głupka pod tytułem "przechodzień: to wyjątkowy cep.