UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oczywiście. Jeśli ktoś nie popiera strajku jest przez nauczycieli wyzywany. To szczyt chamstwa a walczą podobno o szacunek. W ten sposób zrażają do siebie nawet tych, co ich na początku popierali.
Oczywiście. Jeśli ktoś nie popiera strajku jest przez nauczycieli wyzywany. To szczyt chamstwa a walczą podobno o szacunek. W ten sposób zrażają do siebie nawet tych, co ich na początku popierali.