Wybrany wątek opinii

Dzisiaj na ogrodzeniu, jednej ze szkół widziałem napis: "Judasze, sprzedaliście swój honor i uczniów za Broniarzowe srebrniki". Wszystko w temacie. I niech żaden belfer nie mówi że strajkiem dla uczniów bo się zsikam z tej obłudy.
Przechodzień (2019.04.15)
To sikaj na zdrowie. Może żółć ci trochę zejdzie
(2019.04.16)
Powrót do komentarzy