UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj na ogrodzeniu, jednej ze szkół widziałem napis: "Judasze, sprzedaliście swój honor i uczniów za Broniarzowe srebrniki". Wszystko w temacie. I niech żaden belfer nie mówi że strajkiem dla uczniów bo się zsikam z tej obłudy.

Przechodzień

Anuluj