UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dzisiaj na ogrodzeniu, jednej ze szkół widziałem napis: "Judasze, sprzedaliście swój honor i uczniów za Broniarzowe srebrniki". Wszystko w temacie. I niech żaden belfer nie mówi że strajkiem dla uczniów bo się zsikam z tej obłudy.
Przechodzień