UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzisiaj na ogrodzeniu, jednej ze szkół widziałem napis: "Judasze, sprzedaliście swój honor i uczniów za Broniarzowe srebrniki". Wszystko w temacie. I niech żaden belfer nie mówi że strajkiem dla uczniów bo się zsikam z tej obłudy.

Przechodzień