UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak ci się nie podoba jakość komisji i jej pracy to zerwij z siebie swoje "czarne łachmany", d.. w troki i do roboty...
Jak ci się nie podoba jakość komisji i jej pracy to zerwij z siebie swoje "czarne łachmany", d.. w troki i do roboty...