UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drogi autorze, pomijając już fakt, że może dla równowagi i zabawy zacytowałby Pan kilka teczek styropianowych kapusiów czy kościelnych "inteligentów", którzy donosili organom bezpieczeństwa i kapowali na swoich kumpli i działaczy opozycji, to wyżywanie się na człowieku z podstawowym wykształceniem (jako historyk zdaje się powinien Pan wiedzieć jak wyglądał poziom edukacji w sanacyjnej Polsce) świadczy zaprawdę o bardzo marnym obiektywizmie i jest cokolwiek żenujące. Napisz Pan coś np. o kulisach zostania generał-kapelanem z kilkunastotysięczną emeryturą przez "Flaszkę" Głódzia, pozrywamy boki razem;]
RobertKoliński