Wybrany wątek opinii

Brawo dla esbeków zagadywanie. Ponawiam propozycję zrobić galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można dodać gdzie karierę robią obecnie ich dzieci. A wtedy ciemny lud pojmie dlaczego są kłopoty w policji, sądach i wśród nauczycieli.
(2019.03.17)
nie trzeba długo szukać, a tu jakiś przewodnik pttk, a tu jakiś historyk z pasłęka ( zwerbował chyba z19 osób), a i w urzędzie będzie kilku, sama elbląska ELYTA
slawekel1 (2019.03.17)
@slawekel1 - Ten historyk z Pasłęka przyjeżdżał czarną Wołgą do pralni przy ul. Niskiej i z polecenia prezesa Zarządu WUSP musiałem wydać jemu czterochlorek etylenu. Przywiȯzł ze sobą pustą butelkę ze szklanym korkiem z naklejką i napisem „Napȯj miłosny nr 5“. Po latach dowiedziałem się, że płyn o tej dziwnej nazwie podaje się aresztantom aby w transie wszystko mȯwili. Ten płyn był oficjalnie zakazany przez ONZ w stosowaniu do aresztantȯw. Co do czterochlorku etylenu to SB potrzebowała do otwierania listȯw. Potarcie miejsca zaklejenia powodowało usunięcie bez śladu kleju. Na pralni zwerbował on jako TW jedną z pracownic biurowych widniejącą w wykazie IPN. Kontrolował on też moje listy przysyłane przez rodzinę z ȯwczesnej RFN do mnie do Elbląga. Ponadto tłumaczył on z j. niemieckiego materiały zdobyte w archiwum w Bremie przez PRL-owskiego szpiega Jerzego Kowalskiego. Czy ja osobiście jemu przebaczyłbym – odpowiem NIE.
bg (2019.03.18)
@slawekel1 - a ty to gdzie bierzesz teraz dodatkowe pieniądze?
troll2018 (2019.03.18)
@slawekel1 - Ponawiam lista byłych esbeków mieszkających w Elblągu. Można zacząć od oficerów. Byłe paniska z Legionowa, które ludzi gnoiły tysiącami. Nasze milicyjnoesbeckie asy, dzisiaj biegli sądowi, prezesi SM, biżneszmeni i ich błyskotliwi bracia siostry dzieci. Oj to by się mieszkańcy zdziwili ile tego
(2019.03.18)
@slawekel1 - A sam to w jakim urzędzie jesteś, ,zalogowany, ,. .. .co tak się aktywizujesz, akcja przedwyborcza?Każda władza stara się utrzymywać na stołkach tak długo jak się da. .. .ma do tego różne instytucje propagandy, przymusu, ideologi, różnego rodzaju, ,marchewek, ,dla swoich. Kiedyś była, ,nomenklatura, ,a dziś jest to samo pod zmieniona nazwą. .. i jak mawia stasio michalkiewicz przewerbowano, ,ichnych, ,na, ,naszych, ,. Przykłady widać w telewizorni. .. ..
troll2018 (2019.03.18)
@troll2018 - przestań bełkotać ruski trollu
slawekel1 (2019.03.18)
@troll2018 - STASIO a co to twój wafel
slawekel1 (2019.03.18)
@slawekel1 - Co mózgownica ci się zacięła? Tylko bluzgi masz w ofercie? Daj na luz pis i tak nie wpisze cie na jedynkę!
troll2018 (2019.03.18)
@troll2018 - pokaż trollu chociaż jeden bluzg ???? musisz matołku odróżnić bluzki od prawdy
slawekel1 (2019.03.18)
@troll2018 - trollku albo tralko, dziadek w UB, ojciec w ORMO synek w KODdzie w PO teraz to w modzie
slawekel1 (2019.03.18)
@slawekel1 - takie teksty rozsyła pis swoim mailem (12.03.2019). .. .. więc się nie wysilaj. .. ..
troll2018 (2019.03.18)
@slawekel1 - twojo prowdo, mojo prowdo i pisowsko prowdo. .. .Tichner dodawał jeszcze głóno prowdo. ..
troll2018 (2019.03.18)
Powrót do komentarzy