UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@slawekel1 - Ponawiam lista byłych esbeków mieszkających w Elblągu. Można zacząć od oficerów. Byłe paniska z Legionowa, które ludzi gnoiły tysiącami. Nasze milicyjnoesbeckie asy, dzisiaj biegli sądowi, prezesi SM, biżneszmeni i ich błyskotliwi bracia siostry dzieci. Oj to by się mieszkańcy zdziwili ile tego