UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo dla esbeków zagadywanie. Ponawiam propozycję zrobić galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można dodać gdzie karierę robią obecnie ich dzieci. A wtedy ciemny lud pojmie dlaczego są kłopoty w policji, sądach i wśród nauczycieli.


Anuluj