UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Brawo dla esbeków zagadywanie. Ponawiam propozycję zrobić galerię esbeków obecnie mieszkających w Elblągu. Można dodać gdzie karierę robią obecnie ich dzieci. A wtedy ciemny lud pojmie dlaczego są kłopoty w policji, sądach i wśród nauczycieli.