UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@slawekel1 - Ponawiam lista byłych esbeków mieszkających w Elblągu. Można zacząć od oficerów. Byłe paniska z Legionowa, które ludzi gnoiły tysiącami. Nasze milicyjnoesbeckie asy, dzisiaj biegli sądowi, prezesi SM, biżneszmeni i ich błyskotliwi bracia siostry dzieci. Oj to by się mieszkańcy zdziwili ile tego


Anuluj