Wybrany wątek opinii

apropos bażantarni: obecnie cała bażantarnia jest zdewastowana przez cięzki sprzęt do wywozu drewna. Niedawno zniszczono szlak prowadzący od parasola go green velo. Nikt tego nie naprawia, prezydent też ma to w nosie. reszta szlaków także zniszczona po nawąłnicy w 2017 roku od dwoch lat zamkniety czerony szlak, zniszcozny most elewow. wstyd! i to maja ogladac turysci? a jeszcze ci ktorzy niszcza ten las dostali nagrody prezydenta mowie tu o nadlesnictwie. nagroda za co? co na to senator Wcisła tak mocno tupiacy w podloge nozkami jesli chodzi o wycinke lasu na mierzeji a tak bierny w stosunku do wycinki bazantarni?
yataman (2019.02.21)
I tak będzie to wyglądało do póki będzie wicia rządził ,żadnej wizji rozwoju Elbląga ,kompletnie nic ,jako rodowity mieszkaniec miasta nie czuję żeby ta władza miała na celu dobro i rozwój regionu na sercu,oni są ,nie czują więzi z nami mieszkańcami.
Żuławskie Psy. (2019.02.21)
@yataman - Niestety to prawda, najsmutniejsze jest to, że nie widać prawdziwych kandydatów, którym można zaufać i wierzyć. I nie chodzi mi tutaj o konkretne partie tylko osoby. .. Wszyscy praktycznie z jednego worka.
Anonimek1 (2019.02.21)
Powrót do komentarzy