UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
I tak będzie to wyglądało do póki będzie wicia rządził ,żadnej wizji rozwoju Elbląga ,kompletnie nic ,jako rodowity mieszkaniec miasta nie czuję żeby ta władza miała na celu dobro i rozwój regionu na sercu,oni są ,nie czują więzi z nami mieszkańcami.
Żuławskie Psy.