UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

apropos bażantarni: obecnie cała bażantarnia jest zdewastowana przez cięzki sprzęt do wywozu drewna. Niedawno zniszczono szlak prowadzący od parasola go green velo. Nikt tego nie naprawia, prezydent też ma to w nosie. reszta szlaków także zniszczona po nawąłnicy w 2017 roku od dwoch lat zamkniety czerony szlak, zniszcozny most elewow. wstyd! i to maja ogladac turysci? a jeszcze ci ktorzy niszcza ten las dostali nagrody prezydenta mowie tu o nadlesnictwie. nagroda za co? co na to senator Wcisła tak mocno tupiacy w podloge nozkami jesli chodzi o wycinke lasu na mierzeji a tak bierny w stosunku do wycinki bazantarni?

yataman

Anuluj