UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I tak będzie to wyglądało do póki będzie wicia rządził ,żadnej wizji rozwoju Elbląga ,kompletnie nic ,jako rodowity mieszkaniec miasta nie czuję żeby ta władza miała na celu dobro i rozwój regionu na sercu,oni są ,nie czują więzi z nami mieszkańcami.

Żuławskie Psy.

Anuluj