Wybrany wątek opinii
@RobertKoliński - Tak zwróciły się, a nawet zarabiają na siebie. Poczytaj trochę dane finansowe z funkcjonowania np. Stadionu w Warszawie czy stadionu w Lublinie - ten nie był budowany na mecze EURO 2012.Zobaczymy (mam jednak nadzieję że nie) ile końcowo wyniesie przekop którego tak bronisz, ile rocznie kosztuje utrzymanie drogi wodnej. Piszesz o atrakcji turystycznej, a jedną z największych jaką mamy Kanał Elbląski z pochylniami nie potrafimy docenić i dofinansować - dlaczego nie ma pieniędzy na udrożnienie drogi na j. Miłomłyn ? Chyba jesteś za bardzo ograniczony żeby zdać sobie sprawę z wydatków jakie trzeba ponieść by ten cyrk zwany portem elbląskim miał rację bytu. Na siłę nie musimy go utrzymywać, tak jak ludzie chorzy przy aparaturze - kiedyś trzeba odłączyć i dać odejść z godnością. Uważam że w Elblągu jest o wiele więcej inwestycji do zrealizowania z większym potencjałem.
Do moderacji
Odpowiedz
0
5
Patryk wymień proszę te silniejsze inwestycje z większym potencjałem, które przyniosą nowe miejsca pracy i rozwój gospodarczy Elbląga i powiedz skąd weźmiesz na to pieniądze, bo na przekop to pieniądze daje Rząd 880 mln, a skąd Ty weźmiesz pieniądze?
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Patryk a droga wodna jak nie będzie przekopu to przecież też musi być utrzymywana, przecież rzekę i tak muszą odmulać, bo inaczej wyleje, więc bardziej ekonomiczne jest jej odmulanie przy przekopie jak bez przekopu. Jak Stadiony zarabiają? Narodowy przecież kosztował ponad 2 mld zł i zanim się zwróci to bezdi musiał być remontowany, albo zbudowany od nowa. Nawet doplacali na koncert Madonny na tym stadionie. A przekop będzie istniał setki lat. A poza tym sprzedadzą te wycięte drzewo, No i jest tam też bursztyn, to zmniejszy koszty inwestycji. Jakie wydatki na port w Elblągu trzeba ponieść Patryk powiedz?
Do moderacji
Odpowiedz
5
1