UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patryk wymień proszę te silniejsze inwestycje z większym potencjałem, które przyniosą nowe miejsca pracy i rozwój gospodarczy Elbląga i powiedz skąd weźmiesz na to pieniądze, bo na przekop to pieniądze daje Rząd 880 mln, a skąd Ty weźmiesz pieniądze?

Gienek