UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Patryk a droga wodna jak nie będzie przekopu to przecież też musi być utrzymywana, przecież rzekę i tak muszą odmulać, bo inaczej wyleje, więc bardziej ekonomiczne jest jej odmulanie przy przekopie jak bez przekopu. Jak Stadiony zarabiają? Narodowy przecież kosztował ponad 2 mld zł i zanim się zwróci to bezdi musiał być remontowany, albo zbudowany od nowa. Nawet doplacali na koncert Madonny na tym stadionie. A przekop będzie istniał setki lat. A poza tym sprzedadzą te wycięte drzewo, No i jest tam też bursztyn, to zmniejszy koszty inwestycji. Jakie wydatki na port w Elblągu trzeba ponieść Patryk powiedz?

Gienek