Wybrany wątek opinii

POwskie mendy, wrogowie Polski niemieckie sługusy, targowica, oszuści, aferzyści robią wszystko zeby sabotować tą inwestycje, biorą niemieckie srebrniki i moskiewskie ruble do swoich kies srając na Polskę!!!
(2019.01.19)
A ty to kto? Z ONR, WP czy samotny sfrustrowany, ,wilk, ,po przejściach? Jakim prawem tak piszesz o swoich sąsiadach i mieszkańcach miasta, a może i POLSKI?Jak ktoś nie z pisem to już jest przyzwolenie na oszczerstwa?
troll2018 (2019.01.19)
Powrót do komentarzy