UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ty to kto? Z ONR, WP czy samotny sfrustrowany, ,wilk, ,po przejściach? Jakim prawem tak piszesz o swoich sąsiadach i mieszkańcach miasta, a może i POLSKI?Jak ktoś nie z pisem to już jest przyzwolenie na oszczerstwa?
troll2018