UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

POwskie mendy, wrogowie Polski niemieckie sługusy, targowica, oszuści, aferzyści robią wszystko zeby sabotować tą inwestycje, biorą niemieckie srebrniki i moskiewskie ruble do swoich kies srając na Polskę!!!


Anuluj