UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ty to kto? Z ONR, WP czy samotny sfrustrowany, ,wilk, ,po przejściach? Jakim prawem tak piszesz o swoich sąsiadach i mieszkańcach miasta, a może i POLSKI?Jak ktoś nie z pisem to już jest przyzwolenie na oszczerstwa?

troll2018