Wybrany wątek opinii

co za bzdury ?! Droga nie nadająca się do użytku, totalnie oblodzona, brak piaskarek a oni piszą idiotyzmy o niedostosowaniu prędkości.
(2019.01.08)
Jerzeli droga nie nadawala sie do urzytku to trzeba bylo jsc piehotom j to polami a po drugie gdyby iehal wolniei toby do tego nie doszlo jak ten samohut wyglonda napewno nie jehal z prentkosciom 40 na godzine zabrac dorzywotnio prawoiazdy powinni
(2019.01.08)
kiedyś jechałem koło wiktorowa 30/h, jako że w busie napęd na tył a tam lud to 2 kółeczka zrobiłem, następnym razem jechałem już po 10/h
(2019.01.08)
Jak ja ciebie czytam,to ja chyba jestem cretynem Pozdro Garbusiarz cyklista
Zbyszek1 (2019.01.09)
Powrót do komentarzy