Wybrany wątek opinii
co za bzdury ?! Droga nie nadająca się do użytku, totalnie oblodzona, brak piaskarek a oni piszą idiotyzmy o niedostosowaniu prędkości.
Do moderacji
Odpowiedz
5
16
Jerzeli droga nie nadawala sie do urzytku to trzeba bylo jsc piehotom j to polami a po drugie gdyby iehal wolniei toby do tego nie doszlo jak ten samohut wyglonda napewno nie jehal z prentkosciom 40 na godzine zabrac dorzywotnio prawoiazdy powinni
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
kiedyś jechałem koło wiktorowa 30/h, jako że w busie napęd na tył a tam lud to 2 kółeczka zrobiłem, następnym razem jechałem już po 10/h
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Jak ja ciebie czytam,to ja chyba jestem cretynem Pozdro Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
1